Skip to main content

Permakultúrna farma Dvorisko | Rodinná farma zameraná na sebestačnosť, ekológiu a permakultúru. Predaj farmárskych produktov

Obhliadka farmy

Ak Vás zaujíma permakultúra a prírode blízke hospodárenie, ponúkame možnosť obhliadky, počas ktorej sa zoznámime s našimi zvieratkami, prezrieme si realizované permakultúrne prvky, záhradu, prírodné jazierko. prejdeme sa našim lesíkom a nakukneme aj do našej divočiny. Prehliadka je so sprievodom a určite sa počas nej dozviete množstvo užitočných informácií. Návšteva je vhodná aj pre rodiny s deťmi, ktoré môžu využiť detské ihrisko, pohrať sa v potoku a byť v kontakte so zvieratkami. V závislosti od sezóny je možné ochutnať niektoré naše plody, či nazbierať si hríby.

Poplatok za obhliadku je 10 eur/osoba, deti do 15 rokov 5 eur. Trvanie obhliadky cca. 90 minút. Na obhliadku je potrebné sa vopred objednať!

Ak sa Vám u nás bude páčiť, môžete u nás zostať aj dlhšie – a ubytovať sa v našom karavane alebo si priviesť svoj vlastný. Náš karavan je vhodný pre ubytovanie maximálne 4 osôb, je plne vybavený (kuchynka, manželská posteľ, sedenie rozložiteľné na druhú posteľ), kúpeľňa a záchod. Karavan prenajímame s pripojením na elektrickú energiu a vodu, k dispozícii vonkajšie sedenie.

Permakultúrna farma Dvorisko © 2023 | Rodinná farma zameraná na sebestačnosť, ekológiu a permakultúru. Predaj farmárskych produktov